KARIERA

MAGAZYNIER
Parczew

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletowanie i przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem

  • odbiór oraz weryfikacja zamówień od dostawców

  • odpowiedzialność za porządkowanie i przechowywanie towarów zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie

WYMAGANIA:

  • uprawnienia na wózek jezdniowy podnośnikowy UDT

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera będzie dodatkowym atutem

  • rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o uznanej marce

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pakiet benefitów, w tym m.in. ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, wyprawka szkolna dla dzieci

  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

Dokumenty aplikacyjne oraz ewentualne pytania odnośnie rekrutacji prosimy przesyłać na adres praca@elpar.pl.

Informujemy, że spotkamy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fabrykę Kabli ELPAR Sp. z o.o. z siedzibą w Parczewie zgodnie z zapisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o. z  siedzibą  w Parczewie przy ul. Laskowskiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb  rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich  poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia  26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.